Valentísky relax nielen pre zaľúbených

12. – 14. 02. 2020

Máte doma milovníka prírody, zdravého jedla a pohybu? Darujte mu/jej váš spoločný romantický víkend v našej jogovej kolibe naplnený len tým najfajnovejším a najláskavejším, čo ponúkame, navyše v lone romantickej zimnej rozprávky. Skvelý darček či už na Vianoce alebo Valentína, ktorý istotne nezapadne prachom 😉

couple-walking-in-snow-winter-mountains.jpg

V piatok začnete romantickou večerou pri sviečkach s pohárom kvalitného vínka alebo bylinkovým čajíkom. Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. A keďže láska prechádza cez žalúdok a my chceme, aby bola sladká, nebude chýbať ani zákusok 😉

Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu.

ranajky

kuchyna.jpg  mrkvovy kolac.jpg

Po večeri vás pozývame na veľmi príjemný seminár partnerskej thai joga masáže vo dvojici pri sviečkach a vonných olejoch. Naučíte sa, ako si navzájom pouvoľňovať nahromadenú energiu a blokády po náročnom dni a skľudniť nervovú sústavu. Thai joga masáž prebieha v pohodlnom oblečení a viac si o nej môžete prečítať tu.

thai-joga masáž

Sobotné ráno začneme vítaním slnka. Po predýchaním sa v prírode si následne rozhýbeme a zahrejeme telo v našom krásnom joga-štúdiu pri hatha joge v štýle pozdravu slnka. Na nedeľné ráno máme pre vás pripravenú super zábavnú partnerskú jogu s jednoduchými acro-prvkami. Užijete si pri nej kopec zábavy a vyskúšate si, ako sa vám vo dvojici cvičí.

P1010717.JPG

V sobotu po skvelých raňajkách budete mať čas, poobjavovať krásy zimnej Zázrivej či Malej Fatry predtým, než si v podvečerných hodinách doprajete masáž a saunu. Každá dvojica bude mať k dispozícii saunu na jednu hodinu privátne hneď po masáži.

FullSizeRender (8)

Wellness a joga obr  wavebreakmedia-Shutter-couple-in-sauna.jpg

Cena 300 eur na pár obsahuje:
– 2x ubytovanie na dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou
– 2x vegetariánsky brunch, 1x ľahký obed
– 2x vegetariánska večera formou teplého bufetu s pohárom kvalitného vínka / bylinkového čaju
– 1x lekcia thai joga masáže
– 1x hodina jogy – surya namaskar
– 1x hodina partnerskej jogy
– 1 hod. v súkromnej saune
– 2 x 30min masáž

Aktualizácia december 2020

12. – 14. 02. 2020 – voľné 4 izby

Ak sme vás zaujali, neváhajte pridlho – kvôli aktuálnej pandemickej situácii a nariadeniam máme len 8 miest – 4 izbičky, takže to bude naozaj komorné. Rezervácie nám posielajte formou emailu na rezervacie@kolibaujogosika.sk. Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 50% ceny pobytu. Tešíme sa na vás ♥

PS: Žiadna naša aktivita nie je podmienená tým, že musíte prísť s partnerom/-kou 🙂 Ak nemáte životného partnera, ktorého by ste na takýto druh pobytu vedeli dotiahnuť, nič sa nedeje!  Vezmite sestru, kamošku, maminu či susedu a príďte si užiť super víkend s blízkou dušou.

COVID-19 OPATRENIA: Vzhľadom na aktuálnu situáciu prispôsobujeme náš pobyt a chceme vás informovať, že pobyt SA USKUTOČNÍ za dodržania nasledovných podmienok:

  • Cvičiť sa môže bez rúška no v malej skupinke.
  • Našu chutnú polpenziu Vám prinesieme na izbu, kde budete mať pripravený stôl a sedenie pre pohodlnú konzumáciu pri sviečkach. 
  • Nemajte strach rezervovať si pobyt. V prípade sprísnenia nariadení, ktoré by nám znemožnili pobyt uskutočniť vám bude CELÁ ZÁLOHA VRÁTENÁ. 
  • Mimo cvičenia, relaxácie, work-shopu a masáže sa v spoločných priestoroch smie pohybovať len v rúšku

P1010711.JPG