Wellness pobyt s jógou

2,5 dňa – začiatok programu v piatok poobede

Náš wellness pobyt s jogou je určený pre všetkých, ktorí potrebujú instantne vypnúť, zmeniť prostredie, nechať ruch každodenného života za sebou a zbaviť sa nánosov stresu na tele i duši. Či už jógu cvičíte alebo nie, náš pobyt je určený pre všetky úrovne, aj úplných začiatočníkov. Ak cvičíte jogu dlhšie, naopak, nemusíte mať strach, že by ste si neprišli na svoje. Ak sa hodín jogy a vedených relaxácií zúčastniť nechcete, určite si prídete na svoje aspoň pri romantickej prechádzke jarnou prírodou, výbornej ajurvédskej masáži, ktorá má nielen okamžitý uvoľňujúci účinok, ale podporuje letné očistné procesy tela na mnoho dní vopred, rovnako ako voňavá horúca záhradná sauna, ktorú hodinku budete mať len pre seba.

 

AKO NÁŠ WELLNESS POBYT PREBIEHA?

IMG_20180606_131016kada 3785949_1200x

 

Ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

Pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a vedenou meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jógy. Letné počasie býva väčšinou priaznivé pre naše hodiny v prírode, tak ak sa podarí, radi by sme preniesli nejakú našu aktivitu na našu krásnu lúku s neskutočným výhľadom.

massage_koor-1024x684  singing-bowls-meditation.png

joga pod malym rozsutcom

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou dopestované v našej záhradke a pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov  prídu aj vegáni či celiatici, stačí nás len informovať pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch, raňajky si vyberáte z dvoch variánt – sladkej či slanej.

 

kuchyna.jpg  mrkvovy kolac.jpg

Koliba raňajky vip pobyt basic

DSC_0554

Počas dňa máme pre vás pripravenú sezónnu ajurvédsku masáž, vyhriatu záhradnú fínsku saunu s výhľadom s bylinkovými nálevmi a jedinečným ochladzovaním sa v potôčiku či záhradnej kadi. A zvyšný čas využite na prechádzku do krásnej okolitej prírody. 

krásne Zázrivské trailíky

 

V BALÍČKU ZA 140 EUR NA VÁS ČAKÁ

– 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami, je 50eur)
– 2x vegetariánska polpenzia formou chutného bufetu
– 1x masáž z našej ponuky do 30 min + 20% zľava na prípadné ďalšie dokúpené procedúry/ predĺženia masáže
– 2x ranná hatha jóga, 1x jemná jóga na privítanie

– 1x podvečerná relaxácia s tibetskými miskami
– 50 min. súkromná fínska sauna s bylinkovým nálevom (saunu zdieľa len jedna izba naraz)

 


AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia január 2022

11. – 13. 03. 2022 – 2 voľné  / z 12

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.