Wellness pobyt s jógou

2,5 dňa – začiatok programu v piatok poobede

Náš wellness pobyt s jogou je určený pre všetkých, ktorí potrebujú instantne vypnúť, zmeniť prostredie, nechať ruch každodenného života za sebou a zbaviť sa nánosov stresu na tele i duši. Či už jógu cvičíte alebo nie, náš pobyt je určený pre všetky úrovne, aj úplných začiatočníkov. Ak sa hodín jógy a vedených relaxácií zúčastniť nechcete, určite si prídete na svoje aspoň pri romantickej prechádzke jarnou prírodou, výbornej ajurvédskej masáži, ktorá má nielen okamžitý uvoľňujúci účinok, ale podporuje jarné očistné procesy tela na mnoho dní vopred, rovnako ako voňavá horúca záhradná sauna, ktorú hodinku budete mať len pre seba.

 

AKO NÁŠ WELLNESS POBYT PREBIEHA?

IMG_20180606_131016kada

 

Ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

Pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a vedenou meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jógy. Jarné počasie býva väčšinou najpriaznivejšie pre naše hodiny v prírode, tak ak sa podarí, radi by sme aj vzhľadom na covid-19 preniesli väčšinu našich aktivít na našu krásnu lúku s neskutočným výhľadom.

prenajom priestorov  singing-bowls-meditation.png

joga pod malym rozsutcom

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov  prídu aj vegáni či celiatici, stačí nás len informovať pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch, raňajky si vyberáte z dvoch variánt – sladkej či slanej.

 

kuchyna.jpg  mrkvovy kolac.jpg

Počas dňa máme pre vás pripravenú sezónnu ajurvédsku masáž, vyhriatu záhradnú fínsku saunu s výhľadom s bylinkovými nálevmi a jedinečným ochladzovaním sa v potôčiku či záhradnej kadi. A zvyšný čas využite na prechádzku do krásnej okolitej prírody.

masaz jogosik rozsutec joga

krásne Zázrivské trailíky

  Sauna koliba u Jogosika.jpg

 

V BALÍČKU ZA 160 EUR NA VÁS ČAKÁ

– 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami, je 50eur)
– 2x vegetariánska polpenzia, 1x ľahký obed
– 1x 30 min. ajurvédska jarná detoxikačná peelingová masáž chrbta alebo 30 min. klasická masáž chrbta (výber nahláste pri rezervácii)
– 2x ranná hatha jóga, 1x jemná jóga na privítanie

– 1x podvečerná yin jóga
– 50 min. súkromná fínska sauna s bylinkovým nálevom (10min medzi jednotlivými návštevníkmi na vetranie a dezinfekciu. 2 osoby, ktoré zdieľajú spoločnú izbu, zdieľajú saunu 75 min)

 

COVID-19 OPATRENIA: Vzhľadom na aktuálnu situáciu prispôsobujeme náš pobyt a chceme vás informovať, že pobyt SA USKUTOČNÍ za dodržania nasledovných podmienok:

  • Počet účastníkov je vzhľadom na aktuálne nariadenia limitovaný na 6 osôb.
  • Podmienkou účasti je negatívny antigénový test nie starší ako 48 hodín. V prípade neúčasti z dôvodu pozitívneho výsledku testu bude vrátená polovica zálohy. 
  • Vzhľadom na zákaz fungovania reštaurácií v ubytovacích zariiadeniach budete dostávať polpenziu formou výdaja so sebou.  Vezmete si ju skonzumovať na izbu. Nemusíte mať strach, že by ste tým prišli o hojnosť či chutnosť našej polpenzie. Aj napriek spôsobu “servírovania” ostávame verní nášmu renomé fantastickej kuchyne. 
  • Pokiaľ to počasie dovolí, radi by sme čo najviac spoločného cvičenia orientovali do exteriéru na krásne jarné zakvitnuté lúky. 
  • Nemajte strach rezervovať si pobyt. V prípade sprísnenia nariadení, ktoré by nám znemožnili pobyt uskutočniť vám bude CELÁ ZÁLOHA VRÁTENÁ. 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia apríl 2021

07. – 09. 05. 2021 – plné  / z 6 – môžte sa však hlásiť ako náhradníci

14. – 16. 05. 2021 – plné  / z 6 – môžte sa však hlásiť ako náhradníci

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.