Wellness (+beauty) pobyt s jógou

(15.*) 16. – 18. 09. 2022 (od piatku popoludnia, resp s balíčkom BEAUTY* od štvrtka)

Náš wellness pobyt s jogou je určený pre všetkých, ktorí potrebujú instantne vypnúť, zmeniť prostredie, nechať ruch každodenného života za sebou a zbaviť sa nánosov stresu na tele i duši. Či už jógu cvičíte alebo nie, náš pobyt je určený pre všetky úrovne, aj úplných začiatočníkov. Ak cvičíte jogu dlhšie, naopak, nemusíte mať strach, že by ste si neprišli na svoje. Ak sa hodín jogy a vedených relaxácií zúčastniť nechcete, určite si prídete na svoje aspoň pri romantickej prechádzke jarnou prírodou, výbornej ajurvédskej masáži, ktorá má nielen okamžitý uvoľňujúci účinok, ale podporuje letné očistné procesy tela na mnoho dní vopred, rovnako ako voňavá horúca záhradná sauna, ktorú hodinku budete mať len pre seba. Pre tých, ktorým 2,5 dňa na vypnutie nestačí, ponúkame možnosť, predĺžiť si pobyt o jeden BEAUTY DAY, kde na vás čaká ako každý deň ranná joga a cez deň 45 minútová ajurvédska skrášľujúca a veľmi príjemná relaxačná procedúra s masážou tváre a hlavy a s ajurvédskou maskou podľa vášho výberu.

V balíčku za 150 eur (220eur*) / os na vás čaká:

- 2-3x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou 
- 2-3x bohatá vegetariánska polpenzia 
- 1x 30 min. klasická masáž  
- 1x 45 min masáž tváre a hlavy s ajurvédskou bylinkovou maskou na tvár alebo skalp*
- 2-3x joga (1x jemná, 2-3x ranná hatha)
- 1x relaxácia s tibetskými miskami
- 90 min. fínska sauna - zdieľajú max 4 ľudia naraz

* cena v závislosti od počtu dní. 45 minútová masáž je v balíčku pre 3,5 dňa.

** príplatok za samostatnú izbu na všetkých pobytoch je 25eur/noc

AKO NÁŠ WELLNESS POBYT PREBIEHA?

Ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily. Pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a vedenou meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jógy. Letné počasie býva väčšinou priaznivé pre naše hodiny v prírode, tak ak sa podarí, radi by sme preniesli nejakú našu aktivitu na našu krásnu lúku s neskutočným výhľadom.

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou dopestované v našej záhradke a pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov  prídu aj vegáni či celiatici, stačí nás len informovať pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch, raňajky si vyberáte z dvoch variánt – sladkej či slanej a k tomu vás čaká bufet s čerstvými smoothies, šťavami, maslom a domácim džemom .

Aktuálne termíny / obsadenosť (aktualizácia september 2022)    

 (15.*) 16. - 18. 09. 2022 - 2 miesta voľné / zo 14

Termíny si, prosím, rezervujte e-mailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk    
  
Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 50% z ceny pobytu.     
Rezervácia je platná odo dňa úhrady zálohy na náš účet. Záloha slúži ako storno poplatok pri zrušení rezervácie zo strany odberateľa - je nevratná pri zrušení rezervácie zo strany odberateľa a nie je možné, presunúť ju na iný termín. Rezerváciu je možné presunúť na náhradníka, ak je taký k dispozícii. V prípade storna a presunu rezervácie na náhradníka Vám bude naúčtovaný administratívny storno-poplatok vo výške 15eur. V prípade zrušenia rezervácie zo strany dodávateľa bude záloha poukázaná naspäť na účet odberateľa do 7-mich dní od zrušenia. Na pobyt sa nevzťahujú rekreačné poukazy. Platbou zálohy súhlasíte s týmito rezervačnými podmienkami.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.