29.12.2022 – 1.1.2023: Taký iný Silvester :)

Silvester u Jogošíka je to pravé pre všetky akčné tipy, ktoré si príchod nového roka radšej spájajú s fasa lyžbou či turistikou, zasneženou prírodou a ohňom v krbe než s dvojdňovou opicou. Pozývame vás stráviť 4 krásne outdoorové dni do lona zimnej prírody, v prípade záujmu na skialpy, zjazdovku, turistiku či bežecké trailíky, pri otužku v horskom potoku, troška sa rozhýbať našou jogou a zrelaxovať vedenou relaxáciou či vo fínskej saune a osláviť príchod nového roku trošku neštandardne na moderné pomery – na kopci pri vatre s výhľadom na Zázrivské lazy so šampáňom v ruke spolu s našimi susedmi, ktorí túto tradíciu pestujú už dvadsať rokov.


 
IMG_20181231_121431.jpg  IMG_20181231_124200.jpg
IMG_20190101_003841.jpg

 
Model niekoľkodňového pobytu plného spontánneho programu, ktorý sa nám po minulé roky osvedčil, je skvelý, tak pri ňom radi zotrváme. Podľa počasia a snehovej situácie buď turistikujeme, lyžujeme, skialpujeme, beháme či jógujeme, alebo sa otužujeme v potoku. Sľubujeme vám toľko príjemnej zábavy a aktivít, koľko len zvládneme stíhať – pomedzi vyváranie našich preslávených dobrôtok 😉
 

 
 
IMG_20181231_115642 (1).jpg  IMG_20181225_164635.jpg
IMG_20190117_154015.jpg  zimny bezecky pobyt
 
 
Uvítali by sme predovšetkým ľudí, čo majú chuť náš program alebo aspoň jeho časť aspoň vyskúšať. Samozrejme, nijaká časť “programu” nie je povinná, ale bola by škoda, ak by našu ponuku chcel niekto využiť čisto len ako ubytovanie a žúrovňu na silvestrovský večer. Snáď týmto prilákame ľudí podobného razenia a bude nám všetkým spolu fajn 😉
 

 
mrkvovy kolac  IMG_20190328_132944.jpg
wavebreakmedia-Shutter-couple-in-sauna  joga studio zazriva
 

 
Ako môže vyzerať náš program /bude sa prispôsobovať počasiu/
 
 
————
Štvrtok
Check-in okolo obeda
Joga na privítanie
Večera
 
————
Piatok
Ráno joga pre všetkých
Raňajky
Možnosť spoločného skialpového / turistického / bežeckého výletu 
Pred večerou sauna / masáže
Večera

 

Po večeri vedená relaxácia
 
————
Sobota
Ráno joga pre všetkých
Raňajky
Cez deň sa môžete pridať k stavaniu vatry / samostatný výlet / sauna a masáže v kolibe
Skorá večera
Kapustnica

 

Pred polnocou odchod na grúň k vatre na polnočné šampáňo v prírode
 
 
————
Nedeľa
Neskoršie raňajky
Možnosť spoločného skialpového / turistického / bežeckého výletu
Check-out v podvečerných hodinách
 
 

 
Maly Rozsutec Jogo 01
 
V cene 290 eur na osobu je obsiahnuté:
– 3x ubytovanie na izbe s vlastnou kúpeľňou*
– 3x vegetariánska polpenzia, silvestrovská hostina a kapustnica
– 3x hodina jógy 
– 2-3x spoločný výlet s dopravou- skialpový/turistický/bežecký
– možnosť využiť privátnu fínsku saunu so zľavou 20%, možnosť doobjednať masáže z našej ponuky
 
 

Cena na dieťa do 10 rokov, ktoré potrebuje vlastné lôžko je 170 eur. Osoby staršie ako 15 rokov platia plnú sumu. 
Účasť s deťmi v predškolskom veku na pobyte, bohužiaľ, nie je možná. 
Sumu je možné zaplatiť v dvoch splátkach nevratnej zálohy – 80 eur pri rezervácii, ďalších 80 eur do 01.12.2022 a zvyšok po pobyte. 
 
!! Nemajte strach rezervovať si pobyt. V prípade sprísnenia nariadení, ktoré by nám znemožnili pobyt uskutočniť (napr. celoplošný lockdown bez možnosti voľného pohybu s negat. testom, zatvorenie ubytovacích prevádzok a pod.), vám bude CELÁ ZÁLOHA VRÁTENÁ.
 
————
*Ide o cenu na osobu na jednej dvojlôžkovej izbe.  Príplatok za ubytovanie jednej osoby na súkromnej dvojlôžkovej izbe je v tomto prípade 170eur. Ak prídeš sám, odporúčame preto súhlasiť s ubytovaním s inou osobou rovnakého pohlavia, ak takúto budeme mať k dispozícii. Atmosféra na Silvestrovských pobytoch je u nás vždy veľmi priateľská, takže zábrany opadnú veľmi rýchlo 😉
 

 
winterOrava02  izba Koliba u Jogosika
 

 
K dispozícii je:
4x 2-lôžková izba
1x 3-lôžková izba
1x 4-lôžková izba /pri obsadení 4 osobami zľava 10%/
 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia november 2022

 

29. 12. 2022 – 01. 01. 2023 – 0 voľných miest /zo 14   radi si Vás však napíšeme ako náhradníkov. Napíšte nám! 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

 
 

 

Aký je potrebný výkonnostný level na jednotlivé aktivity, ak sa ich budete chcieť zúčastniť (no nemusíte sa)?

Istotne nie vysoký, ale ani nie začiatočnícky, nie je to kurz, kde dané aktivity učíme. A, opäť opakujem, nemusíš sa zúčastniť všetkých, len toho, čomu sa venuješ.

Pri ktorejkoľvek aktivite treba rátať s niekoľkými hodinami vonku v pohybe v snehu a zime. Ak by sme to mali akokoľvek skúsiť definovať:

– 🥾 turistika: skúsenosti s niekoľkohodinovou turistikou v snehu, schopnosť dať v lete v rámci jedného výstupu v pohode 1000výškových hoc svojim tempom a dobrá zimná výbava (topánky, paličky, turistické mačky, páperka) 

– 👟 trailový beh: 10km po rovine za hodinu a skúsenosti s behom v kopcoch a behom v snehu (vo výbave bežecký ruksak na vrstvy na zateplenie)

– 🎿 skialp: dobré lyžiarske schopnosti na zjazdovke – teda schopnosť bezpečne zlyžovať akúkoľvek oficiálnu zjazdovku, skúsenosť so skialpovou výbavou (už ste na nejakej skialpovej túre boli, viete, ako sa čo používa), kondička zodpovedajúca popisu k turistike. 

– ⛷ zjazdové lyžovanie: bude možné mimo hlavný nami organizovaný program. Zo skúseností, vždy sa na pobyte vytvorí skupinka lyžiarov neskialpinistov, ktorí si jeden deň dajú program po vlastnej osi. Na toto nemáme výkonnostné nároky, je to vo vašej vlastnej línii.

– 🧘‍♀️ joga: vhodná pre všetky úrovne, aj úplných začiatočníkov. 

– 🥶 otužko: kľudne vezmeme aj začiatočníkov, ale bolo by vhodnejšie, aby si s otužovaním začal aspoň raz týždenne už teraz.