Liečivá sila prírody – Jógovo-meditačný pobyt

3,5 dňa – začiatok programu vo štvrtok poobede. Ponúkame aj skrátený variant pre tých, čo si nevedia vziať dovolenku. Napíšte nám a na základe toho, kedy viete prísť, sa dohodneme.

Pripravili sme pre Teba pobyt, pri ktorom na chvíľu necháš stres denného života za sebou a prenesieš sa do našej lesnej rozprávky. Zhlboka sa nadýchneš a precítiš krásu prírody plnými dúškami – cez jógu, meditácie, relaxácie, turistiku, zdravú chutnú ajurvédsku vege hostinu z našej záhradky, úžasnú záhradnú saunu a masáže. Príď sa nechať hýčkať a odídeš ako nový človek!

 

vodopad mala fatra 

otuzovanie koliba jogosik

Okrem čistého potôčika, ktorý nám na dobrú noc žblnkoce pod oknami a v ktorom sa môžeš ochladiť po záhradnej fínskej saune, ti naservírujeme bylinné čaje z domácich byliniek, pranayamu na čerstvom rannom vzduchu za štebotu vtáčikov, jogu s vôňou dreva, výlet do národného parku Malá Fatra, otužovanie vo horskom potoku, zdravú prevažne rastlinnú vege stravu starostlivo zostavenú tak, aby z hľadiska ajurvédy rešpektovala jarné očistné potreby nášho trávenia, a teda mala pre naše zdravie liečivé účinky.

20181013_122050

Každé ráno odštartujeme meditáciou, pranayamou a jemnou jogou, ktorá vás krásne prekrví, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily. Ak to počasie umožní, budeme sa snažiť, rannú hodinu premiestniť na nádhernú lúku na kopci nad našou chalupou, odkiaľ sa vždy naskytajú super výhľady.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

IMG_20180606_131016.jpg  singing-bowls-meditation.png

V sobotu ešte pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

Najkrajším zážitkom pobytu bude isto výstup na hrebeň Malej Fatry, kde si na krásnom mieste zameditujeme s pranayamou s tými najkrajšími výhľadmi.

06.18-108Meditation

pranayama

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. V prípade vegánskej stravy alebo alergií nás, prosím, upozornite pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj zákusok 😉

DSC_0554

kuchyna.jpg   jarny-ajurvedsky-jedalnicek-e1528321897399.jpg

 

V BALÍČKU ZA 190 EUR NA VÁS ČAKÁ:

– 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou *
– 3x chutná bohatá vegetariánska polpenzia
– 1x ľahký vegetariánsky obed
– úvod do meditácií, meditačný workshop
– 2x ráno meditácia, pranayama a jemná jóga
– 1x hatha joga
– 1x vinyasa joga
– relaxácia s tibetskými miskami
– výlet do hôr s meditáciou a pranayamou v prírode a krásnymi výhľadmi
– možnosť vyskúšať si otužovanie v potoku v prírode
– možnosť doobjednať individuálnu fínsku saunu a masáže z našej ponuky s 30% zľavou (v prípade záujmu nahláste pri rezervácii)

  • Príplatok za dvojlôžkovú izbu ako samostatnú izbu pre jednu osobu je 50eur

COVID-19 OPATRENIA: Vzhľadom na aktuálnu situáciu prispôsobujeme náš pobyt a chceme vás informovať, že pobyt SA USKUTOČNÍ za dodržania nasledovných podmienok, ktoré sa však do dňa konania pobytu môžu zmeniť:

  • Nemajte strach rezervovať si pobyt. V prípade sprísnenia nariadení, ktoré by nám znemožnili pobyt uskutočniť vám bude CELÁ ZÁLOHA VRÁTENÁ. 

 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia september 2021 

19. – 22. 08. 2021 – 2 voľné / z 12 

16. – 19. 09. 2021 – 11 voľných / zo 14 

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.