Liečivá sila prírody – Jógovo-meditačný pobyt

 
 01. - 04. 9. 2022 - 4 dni / 3 noci

Pripravili sme pre Teba pobyt, pri ktorom na chvíľu necháš stres denného života za sebou a prenesieš sa do našej lesnej rozprávky. Zhlboka sa nadýchneš a precítiš krásu prírody plnými dúškami – cez jógu, meditácie, relaxácie, turistiku, otužko v horskom potoku, zdravú chutnú ajurvédsku vege hostinu z našej záhradky, úžasnú záhradnú saunu a masáže. Príď sa nechať hýčkať a odídeš ako nový človek!

V balíčku za 190 eur / os na vás čaká:

- 3x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s kúpeľňou*
- 3x vegetariánska polpenzia, 1x ľahký obed
- 2x ráno meditácia, pranayama a joga
- 1x vinyasa joga, 1x yin joga
- 1x relaxácia s tibetskými miskami
- výlet do hôr s jemnou jogou a pranayamou v prírode
- meditačný workshop
- možnosť doobjednať individuálnu fínsku saunu a masáž z ponuky s 20% zľavou (nahláste pri rezervácii)
- otužovanie v potoku v prírode

Okrem čistého potôčika, ktorý nám na dobrú noc žblnkoce pod oknami a v ktorom sa môžeš ochladiť po záhradnej fínskej saune, ti naservírujeme bylinné čaje z domácich byliniek, pranayamu na čerstvom rannom vzduchu za štebotu vtáčikov, jogu s vôňou dreva, výlet do národného parku Malá Fatra, otužovanie v horskom potoku, zdravú prevažne rastlinnú vege stravu starostlivo zostavenú tak, aby z hľadiska ajurvédy rešpektovala letné potreby nášho trávenia, a teda mala pre naše zdravie liečivé účinky.

Každé ráno odštartujeme meditáciou, pranayamou a jogou, ktorá vás krásne prekrví, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily. Ak to počasie umožní, budeme sa snažiť, rannú hodinu premiestniť na nádhernú lúku na kopci nad našou chalupou, odkiaľ sa vždy naskytajú super výhľady.

V sobotu ešte pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

Najkrajším zážitkom pobytu bude isto výstup na hrebeň Malej Fatry, kde si na krásnom mieste zajógujeme s pranayamou s tými najkrajšími výhľadmi.

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. V prípade vegánskej stravy alebo alergií nás, prosím, upozornite pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj zákusok 😉

  
  Aktuálne termíny / obsadenosť (aktualizácia august 2022)

 
  01. - 04. 9. 2022 - 0 miest / zo 14 , ale radi si Vás napíšeme ako náhradníkov
 

  Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk
  Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.

  Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 50% z ceny pobytu, ktorá je v prípade zrušenia pobytu zo strany účastníka nevratná a nie je presunuteľná na iný termín pobytu.
  Pri rezervácii nám môžte rovno poslať svoje údaje na faktúru - aspoň meno a adresu. 
  V prípade zrušenia alebo presunutia pobytu zo strany organizátora alebo z dôvodu vyššej moci (napr. covid nariadenia), bude záloha účastníkom vrátená v plnej výške. 


  Na naše pobyty sa nedá uplatniť rekreačný poukaz!