Valentísky relax nielen pre zaľúbených

  
  18. - 20. 2. 2022 - 3 dni / 2 noci 

Máte doma milovníka prírody, zdravého jedla a pohybu? Darujte mu/jej váš spoločný romantický víkend v našej jogovej kolibe naplnený len tým najfajnovejším a najláskavejším, čo ponúkame, navyše v lone romantickej zimnej rozprávky. Skvelý darček či už na Vianoce alebo Valentína, ktorý istotne nezapadne prachom.

Ak sa vám radšej chce stráviť príjemný wellness víkend s kamarátkou, maminou či sestrou, kľudne sa k nám pridajte tiež. Dôležité je len, aby ste prišli vo dvojici – kvôli aktivitám ako acro-yoga, kurz thai yoga masáže a podobne. 

V balíčku za 300 eur / pár na vás čaká:

– 2x ubytovanie v 2-lôž. izbe s kúpeľňou
– 2x chutná zdravá vegetariánska polpenzia s pohárom kvalitného slovenského vínka / bylinkového čaju
– 1x ľahký obed
– 1x partnerská joga
– 1x ranná hatha jóga
– 1x workshop thai joga masáž
– 50min v súkromnej fínskej saune
– 2x 30min klasická masáž - viď našu ponuku
 

V piatok začnete romantickou večerou pri sviečkach s pohárom kvalitného vínka alebo bylinkovým čajíkom.

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorá bude v zime zostavená tak, aby pacifikovala energiu váta v našom trávení (nadúvanie, kŕče, zápchy) a dobila silou našu nervovú sústavu. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík, vianočky a iné kváskové dobroty z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. K tomu si vždy vyberáte jednu z dvoch zdravých alternatív raňajok – slanú či sladkú. Vieme zohľadniť akékoľvek diétne obmedzenia, ak nás na ne upozorníte pri rezervácii. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame, sú v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Popoludní sa môžte zahriať pri horúcom másala čaji, kurkuma-latté a iných sezónnych dobrotách. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch.

Po večeri vás pozývame na veľmi príjemný seminár partnerskej thai joga masáže vo dvojici pri sviečkach a vonných olejoch. Naučíte sa, ako si navzájom pouvoľňovať nahromadenú energiu a blokády po náročnom dni a skľudniť nervovú sústavu. Thai joga masáž prebieha v pohodlnom oblečení a viac si o nej môžete prečítať tu.

Každé ráno ešte pred raňajkami rozhýbeme telo pri joge. Jedno ráno si s nami zacvičíte našu klasickú hatha jogu a druhé ráno si vyskúšate, ako vám to ide vo dvojici s vašim partnerom/kamarátkou/mamou pri zábavnej partnerskej joge s jemnými prvkami acro-jogy.

V sobotu sa cez deň môžte vybrať na vychádzku do zimnej rozprávky alebo na lyže. Po návrate z výletu vám pripravíme vyhriatu záhradnú fínsku saunu s bylinkovými nálevmi a jedinečným ochladzovaním sa v našom potoku či snehu, ktorú budete mať v rámci tohto pobytu celú pre seba na hodinku. Tešiť sa môžte aj na 30min klasickú masáž.

  
  Aktuálne termíny / obsadenosť (aktualizácia február 2022)

  18. - 20. 2. 2022 - 0 izieb voľných / zo 6

  Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk
  Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.

  Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 50% z ceny pobytu. 
  Pri rezervácii nám môžte rovno poslať svoje údaje na faktúru - aspoň meno a adresu. 
  V prípade zrušenia alebo presunutia pobytu zo strany organizátora alebo z dôvodu vyššej moci (napr. covid nariadenia), bude záloha účastníkom vrátená v plnej výške. 

Aktuálne až do odvolania nariadenia povoľujú účasť len v režime OP a účastníci, ktorí nemajú tretiu dávku očkovania, si musia pred pobytom spraviť AG test. 

  Na naše pobyty sa nedá uplatniť rekreačný poukaz!