Revitality kemp

Či už máš -násť, -sať alebo -siat, vek nehrá rolu. Hlavne sa neber tak vážne a zažiješ víkend, na ktorý len tak nezabudneš!

Dochádza ti elán, radosť zo života? Potrebuješ nakopnúť energiu? Alebo jej máš dosť a potrebuješ si ju niekde vybiť? Kedy si naposledy spravil/a niečo inak? Koľko je to rokov, čo si bol/a naposledy na tábore? Naposledy sa zobudil/a niekoľko hodín pred svitaním, aby si si svoju rannú kávu vypil/a na vrchu kopca pri východe slnka? Alebo cvičil/a na horskej čistinke s krásnym výhľadom? 

Nechceme mudrovať nad zmyslom života, dávať ti prednášky o sebarozvoji a zmysle života. Ponúkame ti možnosť, počas 4-och dní tohto jedinečného kempu nahliadnuť do nášho života, ktorý je trochu viac spätý s prírodou, než v dnešnej dobe býva zvykom, trochu bláznivejší a akčnejší na jednej strane, no vďaka jóge, meditáciám a prírode aj vedomejší a kľudnejší.

Aďa a Janko Jogošíci

Vytvoríme ti priestor, aby si sa na pár dní zbavil/a nánosov spoločnosti, ktorá súdi, očakáva a rieši, spojil/a sa so svojim vnútorným dieťaťom, nakopol adrenalín a endorfíny, našiel/la v sebe hravosť a silu a dosýta sa vyjašil/a v prírode a zregeneroval/a zároveň. Potrebuješ len základnú kondíciu, odvahu, pár turistických či bežeckých topánok, chuť zažiť niečo nové a možno sa aj trošku prekonať. Každý bod programu je však úplne dobrovoľný, a tak sa môžeš na mieste rozhodnúť, na čo sa cítiš.

 

 

Okrem už spomínaného výletu za brieždenia s čelovkami a raňajkami na vrchole hory či jóge pod širákom s krásnym výhľadom, ťa podľa záujmu čaká nočná akčná hra v prírode v tímoch, lekcia revitalizačných dychových praktík, vedené lekcie jógy a relaxácií, hodina akrojogy, jazda na koni či výlet za lezením na skale.

 

Náš program môže vyzerať napríklad takto:

ŠTVRTOK
príchod v popoludňajších hodinách
spoločné otvorenie pobytu a hodina jógy
večera

PIATOK
skorý budíček a túra za východom slnka
jednoduché raňajky na vrchole
cestou naspäť jóga (alebo iné cvičenie podľa počasia) na lúke s výhľadom
alt. druhá skupina bežecký výlet a stretneme sa na vrchole
popoludní hodina acrojogy v kolibe alt. možnosť doobjednať si masáž v kolibe
večera

SOBOTA
ranná meditácia na lúke nad kolibou
raňajky
pred obedom yin joga
ľahký obed v kolibe
popoludní fínska sauna a otužovanie
skorá večera
nočná hra v tímoch

NEDEĽA
ranná hatha joga
raňajky
podľa záujmu výlet na lezenie na skale či stene / jazda na koňoch / bežecký výlet
spoločný obed v reštaurácii – vo vlastnej réžii

 

joga pod malym rozsutcom.jpg

 

To, že tento pobyt bude trochu bláznivejší, neznamená, že poľavíme z kvality ponúkaných služieb. Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu (v jeden deň dokonca plnú penziu), ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj koláčik 😉

 

A kto sme?

Aďa a Janko “Jogošíci” – dvaja milovníci hôr, pohybu a adrenalínu, ktorí sa rozhodli svoje hobby pretaviť do práce a presťahovali seba a svoje kurzy do malebnej 100-ročnej dreveničky v Zázrivej. Tu spájame naše profesie kondičných trénerov, joga inštruktorov a výživových poradcov s presvedčením, že príroda lieči, do jedinečných pobytových balíčkov. Ako poslanie sme si zaumienili, ľudí inšpirovať, aby viac vyhľadávali prírodu a pohyb, nepoddávali sa strachu a tlaku spoločnosti, nebáli sa výjsť z vlastného tieňa a žili šťastnejší život. Ako ultrabežci sa “špecializujeme” na trailový beh a dlhé krásne bežecké okruhy či technické túry. Ak nám popri Jogošíkovi ostane kúsok času, radi zdolávame ľahšie horolezecké cestičky, Tatranské a Alpské štíty a ľadovce, cestujeme a ochutnávame svet 😉 Plní skúseností z organizovania zážitkových prírodných táborov pre dospelých ti prinášame aj tento nevšedný pobyt.

 

V cene 200 eur /os je zahrnuté:
3x ubytovanie na dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou*
3x výnimočná domáca vegetariánska polpenzia
1x plná penzia
1x spoločný turistický výlet – alt. možnosť, aby jedna skupina bežala
2x cvičenie pod širákom /v prípade nepriaznivého počasia vnútri/
1x yin joga
1x akrojóga
1x vedená meditácia
1x nočná hra s cenou pre víťazov
1x 90min v záhradnej fínskej saune

*príplatok za samostatnú izbu 50eur, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať s niekým cudzím

V prípade záujmu nás kontaktujte mejlom na rezervacie@kolibaujogosika.sk. Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 100eur. Zvyšok zaplatíte po absolvovaní pobytu.

 

COVID-19 OPATRENIA: Naše pobyty charakterom spadajú pod hromadné športové podujatia o počte účastníkov väčšom ako 6 osôb, a preto sa naňho vzťahujú isté nariadenia. Momentálne vychádzame z nasledovných podmienok, ktoré sa však do dňa konania pobytu môžu zmeniť:

  • Počet účastníkov je vzhľadom na aktuálne nariadenia limitovaný na 10 osôb.
  • Podmienkou účasti je negatívny antigénový test nie starší ako 72 hodín, ak nespadáte pod výnimky zo zákona /viď aktuálny športový semafor pre okres Dolný Kubín. V takom prípade treba pri príchode vedieť túto skutočnosť doložiť oficiálnymi dokumentami/
  • Nemajte strach rezervovať si pobyt. V prípade sprísnenia nariadení, ktoré by nám znemožnili pobyt uskutočniť vám bude CELÁ ZÁLOHA VRÁTENÁ. 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia august 2021

12. – 15. 08. 2021 – voľných 8 miest / z 12 – POBYT ZRUŠENÝ !!

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

 

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.