Revitality kemp

Či už máš -násť, -sať alebo -siat, vek nehrá rolu. Hlavne sa neber tak vážne a zažiješ víkend, na ktorý len tak nezabudneš!

Dochádza ti elán, radosť zo života? Potrebuješ nakopnúť energiu? Alebo jej máš dosť a potrebuješ si ju niekde vybiť? Kedy si naposledy spravil/a niečo inak? Koľko je to rokov, čo si bol/a naposledy na tábore? Naposledy sa zobudil/a niekoľko hodín pred svitaním, aby si si svoju rannú kávu vypil/a na vrchu kopca pri východe slnka? Alebo cvičil/a na horskej čistinke s krásnym výhľadom? Držal/a bobríka mlčanlivosti??

Nechceme mudrovať nad zmyslom života, dávať ti prednášky o sebarozvoji a zmysle života. Ponúkame ti možnosť, počas 4-och dní tohto jedinečného kempu nahliadnuť do nášho života, ktorý je trochu viac spätý s prírodou, než v dnešnej dobe býva zvykom, trochu bláznivejší a akčnejší na jednej strane, no vďaka jóge, meditáciám a prírode aj vedomejší a kľudnejší.

Aďa a Janko Jogošíci

Vytvoríme ti priestor, aby si sa na pár dní zbavil/a nánosov spoločnosti, ktorá súdi, očakáva a rieši, spojil/a sa so svojim vnútorným dieťaťom, našiel/la v sebe hravosť a silu a dosýta sa vyjašil/a v prírode a zregeneroval/a zároveň. Potrebuješ len základnú kondíciu, odvahu, pár turistických či bežeckých topánok, chuť zažiť niečo nové a možno sa aj trošku prekonať. Každý bod programu je však úplne dobrovoľný, a tak sa môžeš na mieste rozhodnúť, na čo sa cítiš.

Okrem už spomínaného výletu za brieždenia s čelovkami a raňajkami na vrchole hory či jóge pod širákom s krásnym výhľadom, ťa podľa záujmu čaká nočná akčná hra v prírode v tímoch, silent day, lekcia revitalizačných dychových praktík, vedené lekcie jógy a relaxácií, hodina akrojogy, jazda na koni či výlet za lezením na skale.

turistika v noci.jpg

Náš program môže vyzerať napríklad takto:

ŠTVRTOK
príchod v popoludňajších hodinách
večera
spoločné otvorenie pobytu a vedená relaxácia

PIATOK
ranná hatha joga
raňajky
spoločný turistický výlet, pranayama – dýchanie – na vrchole, kúpanie v potoku – dobrovoľné 😉
alt. druhá skupina bežecký výlet a stretneme sa na vrchole
popoludní hodina acrojogy v kolibe
večera
vedená meditácia

SOBOTA
skorý budíček a túra za východom slnka
jednoduché raňajky na vrchole
cestou naspäť jóga (alebo iné cvičenie podľa počasia) na lúke s výhľadom
alt. druhá skupina bežecký výlet a stretneme sa na vrchole
popoludní hodina acrojogy v kolibe alt. možnosť doobjednať si masáž v kolibe
večera

NEDEĽA – silent day
ranná meditácia na lúke nad kolibou
raňajky
pred obedom yin joga
polievkový obed v kolibe
popoludní fínska sauna a otužovanie
skorá večera
nočná hra v tímoch

PONDELOK
ranná hatha joga
raňajky
podľa záujmu výlet na lezenie na skale či stene / jazda na koňoch / bežecký výlet
spoločný obed v reštaurácii – vo vlastnej réžii

joga pod malym rozsutcom.jpg

P1010717  Yoga in the mountains 2.png

To, že tento pobyt bude trochu bláznivejší, neznamená, že poľavíme z kvality ponúkaných služieb. Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu (v jeden deň dokonca plnú penziu), ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj koláčik 😉

ranajky

kuchyna.jpg  mrkvovy kolac.jpg

A kto sme?

Aďa a Janko “Jogošíci” – dvaja milovníci hôr, pohybu a adrenalínu, ktorí sa rozhodli svoje hobby pretaviť do práce a presťahovali seba a svoje kurzy do malebnej 100-ročnej dreveničky v Zázrivej. Tu spájame naše profesie kondičných trénerov, joga inštruktorov a výživových poradcov s presvedčením, že príroda lieči, do jedinečných pobytových balíčkov. Ako poslanie sme si zaumienili, ľudí inšpirovať, aby viac vyhľadávali prírodu a pohyb, nepoddávali sa strachu a tlaku spoločnosti, nebáli sa výjsť z vlastného tieňa a žili šťastnejší život. Ako ultrabežci sa “špecializujeme” na trailový beh a dlhé krásne bežecké okruhy či technické túry. Ak nám popri Jogošíkovi ostane kúsok času, radi zdolávame ľahšie horolezecké cestičky, Tatranské a Alpské štíty a ľadovce, cestujeme a ochutnávame svet 😉 Plní skúseností z organizovania zážitkových prírodných táborov pre dospelých ti prinášame aj tento nevšedný pobyt.

12193436_10208364389413573_5121754179412520961_n  zlavadna koliba

denny rezim

V cene 210 eur /os je zahrnuté:
4x ubytovanie na dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou*
3x výnimočná domáca vegetariánska polpenzia
1x plná penzia
2x spoločný turistický výlet – alt. možnosť, aby jedna skupina bežala
2x cvičenie pod širákom
2x hatha jóga
1x yin joga
1x akrojóga
1x vedená relaxácia
1x vedená meditácia
1x nočná hra s cenou pre víťazov
1x 90min v záhradnej fínskej saune

*príplatok za samostatnú izbu 100eur

V prípade záujmu nás kontaktujte mejlom na rezervacie@kolibaujogosika.sk. Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 100eur. Zvyšok zaplatíte po absolvovaní pobytu.

 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia marec 2020

14. 05. – 18. 05. 2020 – voľných 13 miest

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

 

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.