Novoročný fit attack

so štyrmi trénermi

03. – 06. 01. 2020

 

Skoncuj raz a navždy s nesplnenými novoročnými predsavzatiami na našom našľapanom pobyte. Ak máš chuť, začať sa od nového roku viac hýbať, zhodiť nejaké to kilečko, či vniesť do svojho pravidelného tréningu viac funkčnej sily, niet lepšieho spôsobu, než si naordinovať 4 dni plné rôznorodého tréningu, zdravej stravy a skupinového nadšenia, ktoré ťa bude motivovať ešte dlho po návrate domov.

Máme za to, že kombinácia vytrvalostnej kondície, ktorú pestujeme behom, bicyklom a turistikou, statickej sily, mentálnej rozvahy a flexibility, ktorú nám dáva jóga a funkčnej sily z kondičného a silového tréningu či už s pomôckami alebo len s vlastnou váhou, je zárukou trvalo zdravého tela a mysle. A presne v tejto kombinácii ti to po Novom roku naservírujeme aj u nás v kolibe.

silovy trening pre bezcov

 

 

Kto sa o teba bude starať?

Zatiaľ, čo my – Aďa a Janko Jogošíci – zastrešíme bežeckú a jógovú časť, na silový funkčný a kondičný tréning sme si pozvali dobrých kamarátov a trénerov z Fit cvičenia  – Janku a Števa Kopačovcov. Okrem toho, že sú to skvelí športovci a zanietení tréneri s dlhoročnou praxou, vďaka ich motivačnému no príjemnému prístupu ich tréningy v Kysuckom Novom Meste praskajú vo švíkoch. Sami ich už druhý rok pravidelne navštevujeme a na náš spoločný pobyt sme z ich širokého spektra skupinových cvičení pre vás vybrali naše najobľúbenejšie.

na navsteve u kopacovcov.jpg

 

na navsteve u kopacovcov 3.jpg

Janka a Stevo 4.jpg Janka a Stevo.jpg

Viac o Janke a Števovi nájdeš na ich stránke Fit Cvičenia >>

 

Program:

Čakajú ťa tieto športové aktivity, z ktorých si sám povyberáš, čo ťa najviac láka a vyskladáš si tak perfektné 4 dni plné endorfínov:

joga studio zazriva

 

Hatha jóga, intenzívne aktívna jóga so zreteľom na dych a správne a bezpečné prevedenie asán, ktorú učíme v Iyengar štýle, čím si na hodine prídu na svoje všetky úrovne, od úplných začiatočníkov až po dlhoročných jogínov

 

 

nature (1).jpg

 

Vinyasa jóga – rýchlejšia forma hatha jógy, kedy sa z jednej ásany do druhej plynie s nádychom a výdychom. Určená pre pokročilejších jogínov.

 

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c

 

Yin jóga – pasívnejšia verzia hatha jógy zameraná viac na strečing, uvoľnenie a regeneráciu nervovej sústavy. Vhodná aj pre úplných začiatočníkov.

 

restorative-yoga-workshop-photos-515129

 

 

Vedená relaxácia – večerný mentálny tréning na skľudnenie nervovej sústavy a pre lepší spánok a regeneráciu

 

 

zimny bezecky pobyt v kolibe

 

Trailový beh – základy a ranný výbeh do okolitej prírody v dvoch výkonnostných úrovniach. 5-10km

 

 

 

z treningu.jpg

 

Spaľovačka – kondičný tréning s využitím prevažne vlastnej váhy. Je výborný na zdokonaľovanie všetkých zložiek kondície, redukuje úbytok tukových zásob, zlepšuje výkon nielen vo športe. Ak preferuješ ťažšie tréningy a necháš sa rád(a) vyhecovať, tento tréning je pre teba to pravé orechové.

 

Cnq2CfUWYAAOZ0B.jpg

 

Zdravý chrbát – cvičenie zamerané proti bolestiam chrbtice a slúži ako prevencia na odstránenie svalovej nerovnováhy. Vhodné aj pre starších alebo tehotné ženy.

 

 

kruhac.jpg

 

Kruhový tréning – Sami si určujete intenzitu cvičenia a tým aj náročnosť podľa svojich fyzických možností. Tréning pozostáva z viacerých cvikov v kruhu, ktoré sa precvičujú daný časový interval.

 

fitpalice.jpg

 

Fit palice – aeróbne cvičenia s palicami zamerané primárne na spevnenie a posilnenie hornej časti tela, chrbtice a bruška. Ide o stredne náročný tréning, ktorý pomáha redukovať telesný tuk a zároveň posilňuje ochabnuté svaly.

 

 

IMG_20181231_115642 (1)

 

Turistika – ľahká až stredne náročná cca 2-3 hod prechádzka – trasa a dĺžka sa určí podľa aktuálneho počasia a snehovej pokrývky

 

 

 

 

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj koláčik 😉

Blackcurrant-jam-680x955.jpg  mak7.jpg

vegetariansky bufet jogosik.jpg

V balíčku za 200eur / os na vás čaká:

– 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 100eur. Ak zdieľate izbu s cudzím, vždy dostanete tú najväčšiu, kde sú postele dostatočne ďaleko od seba, takže má každý aj svoje súkromie a nemiešame pohlavia)
– 3x vegetariánska polpenzia
– 1x ľahký obed 
– 11x cvičenie
– 90min vo fínskej saune s bylinkovým nálevom

– turistický výlet do okolia
– možnosť dokúpenia ajurvédskych procedúr počas pobytu

 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia december 2019

03. – 06. 01. 2020 – voľných 11 miest

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.