Letný fit attack so 4-mi trénermi

na výber 3 alebo 4 dni plné pohybu

30.7. – 02. 08. 2020

 

Všetkým pohybovým a endorfínovým fajnšmekrom plníme sny. 4 dni (3 ak chceš prísť až v piatok poobede) plné prírody a kvalitného pohybu v nej. Tento fit maratón nesmie zmeškať nikto, kto rád pracuje so svojim telom, skúša rôzne druhy pohybu, potu a výzvy sa nebojí a rád sa stretne a zasmeje s podobne uletenými ľuďmi.

Máme za to, že kombinácia vytrvalostnej kondície, ktorú pestujeme behom a turistikou, statickej sily, mentálnej rozvahy a flexibility, ktorú nám dáva jóga a funkčnej sily z kondičného a silového tréningu či už s pomôckami alebo len s vlastnou váhou, je zárukou trvalo zdravého tela a mysle. A presne v tejto kombinácii ti to v strede leta naservírujeme aj u nás v kolibe.

silovy trening pre bezcov

 

 

Kto sa o teba bude starať?

Zatiaľ, čo my – Aďa a Janko Jogošíci – zastrešíme bežeckú a jógovú časť, na silový funkčný a kondičný tréning sme si pozvali dobrých kamarátov a trénerov z Fit cvičenia  – Janku a Števa Kopačovcov. Okrem toho, že sú to skvelí športovci a zanietení tréneri s dlhoročnou praxou, vďaka ich motivačnému no príjemnému prístupu ich tréningy v Kysuckom Novom Meste praskajú vo švíkoch. Sami ich už druhý rok pravidelne navštevujeme a na náš spoločný pobyt sme z ich širokého spektra skupinových cvičení pre vás vybrali naše najobľúbenejšie.

na navsteve u kopacovcov.jpg

 

na navsteve u kopacovcov 3.jpg

Janka a Stevo 4.jpg Janka a Stevo.jpg

pobehaj s jogosikmi

Viac o Janke a Števovi nájdeš na ich stránke Fit Cvičenia >>

 

Program:

Čakajú ťa tieto športové aktivity, z ktorých si sám povyberáš, čo ťa najviac láka /najlepšie, ak vyskúšaš rovno všetky/ a vyskladáš si tak perfektné 3-4 dni plné endorfínov:

joga studio zazriva

 

Hatha jóga, intenzívne aktívna jóga so zreteľom na dych a správne a bezpečné prevedenie asán, ktorú učíme v Iyengar štýle, čím si na hodine prídu na svoje všetky úrovne, od úplných začiatočníkov až po dlhoročných jogínov

 

restorative-yoga-workshop-photos-515129

 

 

Vedená relaxácia – večerný mentálny tréning na skľudnenie nervovej sústavy a pre lepší spánok a regeneráciu

 

 

z treningu.jpg

 

Spaľovačka – kondičný tréning s využitím prevažne vlastnej váhy. Je výborný na zdokonaľovanie všetkých zložiek kondície, redukuje úbytok tukových zásob, zlepšuje výkon nielen vo športe. Ak preferuješ ťažšie tréningy a necháš sa rád(a) vyhecovať, tento tréning je pre teba to pravé orechové.

 

Cnq2CfUWYAAOZ0B.jpg

 

Zdravý chrbát – cvičenie zamerané proti bolestiam chrbtice a slúži ako prevencia na odstránenie svalovej nerovnováhy. Vhodné aj pre starších alebo tehotné ženy.

 

 

kruhac.jpg

 

Kruhový tréning – Sami si určujete intenzitu cvičenia a tým aj náročnosť podľa svojich fyzických možností. Tréning pozostáva z viacerých cvikov v kruhu, ktoré sa precvičujú daný časový interval.

 

fitpalice.jpg

 

Fit palice – aeróbne cvičenia s palicami zamerané primárne na spevnenie a posilnenie hornej časti tela, chrbtice a bruška. Ide o stredne náročný tréning, ktorý pomáha redukovať telesný tuk a zároveň posilňuje ochabnuté svaly.

 

 

Mountain-Tour-1024x768

 

Turistika – ľahká až stredne náročná cca 3-hod prechádzka – trasa a dĺžka sa určí podľa aktuálneho počasia a kondície skupiny

 

 

 

Pri 4-dňovom pobyte navyše:

 

Trailrunning-kurven-steine-natur-istock-Henk-Badenhorst1

 

Trailový beh – základy techniky trailového behu a výbeh do okolitej prírody v dvoch výkonnostných úrovniach. 5-12km

 

 

nature (1).jpg

 

Vinyasa jóga – rýchlejšia forma hatha jógy, kedy sa z jednej ásany do druhej plynie s nádychom a výdychom. Určená pre pokročilejších jogínov.

 

 

fitpalice.jpg

 

Fit palice – aeróbne cvičenia s palicami zamerané primárne na spevnenie a posilnenie hornej časti tela, chrbtice a bruška. Ide o stredne náročný tréning, ktorý pomáha redukovať telesný tuk a zároveň posilňuje ochabnuté svaly.

 

 

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj koláčik 😉

Blackcurrant-jam-680x955.jpg  mak7.jpg

vegetariansky bufet jogosik.jpg

 

V balíčku 4 dni za 200eur / os na vás čaká:

– 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 100eur. Ak zdieľate izbu s cudzím, vždy dostanete tú najväčšiu, kde sú postele dostatočne ďaleko od seba, takže má každý aj svoje súkromie a nemiešame pohlavia)
– 3x vegetariánska polpenzia
– 1x ľahký obed 
– 10x cvičenie /cvičenia, relaxácie a beh/
– 90min vo fínskej saune s bylinkovým nálevom

– turistický výlet do okolia

 

V balíčku 3 dni za 160eur / os na vás čaká:

– 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 80eur. Ak zdieľate izbu s cudzím, vždy dostanete tú najväčšiu, kde sú postele dostatočne ďaleko od seba, takže má každý aj svoje súkromie a nemiešame pohlavia)
– 2x vegetariánska polpenzia
– 7x cvičenie /cvičenia, relaxácie a beh/
– 90min vo fínskej saune s bylinkovým nálevom

– turistický výlet do okolia

 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia júl 2020

30. 7.– 02. 08. 2020 – voľných 6 miest 

 

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.