Jóga pre verejnosť

Áno, áno, ponúkame aj pravideľné hodiny pre verejnosť. Tešíme sa na dámy aj pánov, mladých i zrelých, začiatočníkov i pokročilých. Kľudne to príď vyskúšať aj prvýkrát v živote. Naše hodiny sú postavené tak, aby si prišli na svoje všetky úrovne.

Aktuálne:

Do konca septembra nám program našich pobytov a cestovných plánov neumožňuje stanoviť presný deň a čas v týždni, kedy sa cvičí.  Snažíme sa však usporiadať aspoň jednu hodinu týždenne. Všetkým našim záujemcom posielam sms s info o hodinách v najbližšom týždni väčšinou v nedeľu večer. Na hodinu sa následne prihlasuje cez sms, pričom rezervovať, prípadne rezerváciu zrušiť môžeš vždy doobeda /teda do 12:00/ dńa, v ktorý sa podvečer cvičí.

Ak sa na hodinu nedostavíš a nestihol/la si ju do 12:00 zrušiť, musíš cenu hodiny doplatiť pri najbližšej návšteve.

Ak teda chceš aj ty dostávať pravideľné info o hodinách, pošli nám krátku sms na číslo +421903933071.

Minimálna kapacita, aby sa hodina uskutočnila, je 5 osôb, maximálna 12.

Vstupné je 5€.

Hodina trvá cca 75minút, pokiaľ Vám v info-sms nenapíšem inak.

Príďte, prosím, o 5 minút skôr a kabáty a tašky si nechajte v predsieni, aby nás v miestnosti nerušili vibrujúce telefóny a podobne. Karimatky a pomôcky na cvičenie máme, ale ak si zimomravý/á, odporúčame ti priniesť vlastnú deku na záverečnú šavásanu, lebo pri úplne plnom počte nám ich pár chýba.


Aktuálny termín mi nevyhovuje. Viem si dohodnúť iný? 

Ak vieš dohodnúť aj kamarátov, prečo nie. Ak budete aspoň 5-ti, radi pre vás spravíme extra hodinu. Náš režim počas pracovných dní sa však mení každým týždňom, keďže fungujeme s pobytmi viac-menej len cez víkend, budeme musieť preto nájsť čas, ktorý vyhovuje obom stranám.

Viem si dohodnúť aj iné druhy jogy?

Áno. Radi Vám ponúkneme aj hodinu Yin jogy, Jogy nidra, Restoratívnej či Partnerskej jogy, prípadne hodinu vonku na lúke nad kolibou.

Dávate aj súkromné hodiny? 

Áno a veľmi radi. Počas súkromných hodín sa vieme klientovi venovať extra pozorne, čo je preňho veľmi blahodárne. Podmienky platia vyššie spomínané. Cena súkromnej hodiny je 20€ pri jednej os., 30€ pri dvoch, 40€ pri troch.