Jóga pre verejnosť

 

Áno, áno, ponúkame aj pravideľné hodiny pre verejnosť. Počas chladných mesiacov sa cvičí u nás v jogovom štúdiu, kde je kapacita 13 ľudí a v lete na futbalovom ihrisku v Zázrivej, kde je kapacita neobmedzená. Tešíme sa na dámy aj pánov, mladých i zrelých, začiatočníkov i pokročilých.

Aktuálne:

  • Momentálne cvičíme u nás v kolibe vo štvrtok 17:00 – 18:15

Hodinu si rezervuj do štvrtka 14:00 formou sms na tel. čísle 0903 933 071. Hodina sa koná pri minimálnom počte 5 ľudí.

Vstupné je 3,50€.

Príďte, prosím, o 5 minút skôr a kabáty a tašky si nechajte v predsieni na gauči, aby nás v miestnosti nerušili vibrujúce telefóny a podobne. Karimatky a pomôcky na cvičenie máme, ale ak si zimomravý/á, odporúčame ti priniesť vlastnú deku na záverečnú šavásanu, lebo pri úplne plnom počte nám ich pár chýba.


 

Aktuálny termín mi nevyhovuje. Viem si dohodnúť iný? 

Ak vieš dohodnúť aj kamarátov, prečo nie. Ak budete aspoň 5-ti, radi pre vás spravíme extra hodinu. Náš režim počas pracovných dní sa však mení každým týždňom, keďže zatiaľ fungujeme ako penzión viac-menej len cez víkend, budeme musieť preto nájsť čas, ktorý vyhovuje obom stranám.

Viem si dohodnúť aj iné druhy jogy?

Áno. Radi Vám ponúkneme aj hodinu Yin jogy, Jogy nidra, Restoratívnej či Partnerskej jogy.

Dávate aj súkromné hodiny? 

Áno a veľmi radi. Počas súkromných hodín sa vieme klientovi venovať extra pozorne, čo je preňho veľmi blahodárne. Podmienky platia vyššie spomínané. Cena súkromnej hodiny je 15€ pri jednej os., 18€ pri dvoch, 20€ pri troch.