Girl power – ženský fit pobyt s troma trénermi

14. – 16. 10. 2022

Kedy inokedy naplánovať náš prvý babský pobyt než cez babie leto? 🙂

Joga, pilates, turistika, prípadne trailový beh a relaxačné techniky – to je športový megavíkend podľa našich predstáv. A vieš, čo je na ňom najlepšie? Že je na mieru ušitý dámam, a tak môžeš bez výhovoriek nechať polovičku doma a dať si babskú jazdu so svojou rovnako aktívnou bestie 🙂 Povyberajte si z endorfínmi nabitého programu to, čo vás najviac láka (hoc aj všetko) a za odmenu si vychutnajte chvíle relaxu v našej krásnej saune a pod rukami masérky. To všetko zaobalíme do príjemného ezoterického prostredia našej jogovej koliby a doťukneme skvelým jedlom, ktoré vám pripravíme z tých najčerstvejších surovín.

V balíčku za 200 eur / os na vás čaká:

- 2x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou 
- 2x bohatá vegetariánska polpenzia 
- 2x pilates s Peťou Červeňovou
- 1x vinyasa flow joga
- 1x relaxačná jin joga 
- autogénny tréning - riadená relaxácia
- 20 min. masáž tváre a hlavy s ajurvédskou maskou
- spoločný turistický / bežecký výlet do okolia 
-  60 min. záhradná fínska sauna (max 4 osoby naraz)

PROGRAM

PIATOK
od 15:00 check-in
vinyasa joga
večera
riadená relaxácia

SOBOTA
pilates
raňajky
výlet / výbeh do okolia
spoločný obed v reštaurácii
sauny a masáže
relaxačná joga
večera

NEDEĽA
pilates
raňajky
sauny a masáže
check-out do 14:00

Pomedzi aktívne športové jednotky sme vám naplánovali aj dokonalý relax v našej záhradnej fínskej saune s ochladzovacím bazénikom v našom horskom potôčiku, skvelú ajurvédsku marma masáž tváre, ktorá nielen účinne vypne a prekrví pokožku, ale cez marmove body stimuluje hlboké skľudnenie nervovej sústavy, autogénny relaxačný tréning s Peťkou či relaxačnú yin jogu s Aďkou. Aby yin a yang ostali v rovnováhe 🙂

KTO SA O VÁS BUDE S NAMI STARAŤ?

Aby sme vám poskytli ešte širšiu plejádu aktivít, spojili sme sily s našou dlhoročnou kamarátkou, skvelou inštruktorkou pilates a autogénneho tréningu a veľmi príjemnou osôbkou, Peťkou Červeňovou.

Peťka za inštruktorku Pilates I. kvalifikačného stupňa vyštudovala u Dagmar Manduchovej v roku 2017 a odvtedy precvičuje najmä v okolí Hamuliakova a Kalinkova. Druh pilatesu, ktorému sa Peťka venuje sa nazýva MAT work a nám jogínom je veľmi blízky. Ide o cvičenie s vlastnou váhou na podložke bez použitia cvičiacich strojov, ktorého cieľom je vyrovnavanie svalových disbalancií a základom je správne dýchanie, presnosť prevádzania cvikov a zapojenie svalov panvového dna, čím sa aktivuje tzv. hlboký stabilizačný systém. V piatok večer vás prevedie riadenou relaxáciou a pomôže vám nechať stres predchádzajúceho týždňa pred dverami koliby vďaka tomuto hlboko regeneračnému autogénnemu tréningu.

STRAVA

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou dopestované v našej záhradke a pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov prídu aj vegáni či celiatici, stačí nás len informovať pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch, raňajky si vyberáte z dvoch variánt – sladkej či slanej a k tomu vás čaká bufet s čerstvými smoothies, šťavami, chlebíkom, maslom a domácim džemom .

Aktuálne termíny / obsadenosť (aktualizácia august 2022)    

 14. - 16. 10. 2022 - 0 miest voľných / zo 14 - radi si Vás však napíšeme ako náhradníkov

Termíny si, prosím, rezervujte e-mailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk    
  
Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 50% z ceny pobytu.     
Rezervácia je platná odo dňa úhrady zálohy na náš účet. Záloha slúži ako storno poplatok pri zrušení rezervácie zo strany odberateľa - je nevratná pri zrušení rezervácie zo strany odberateľa a nie je možné, presunúť ju na iný termín. Rezerváciu je možné presunúť na náhradníka, ak je taký k dispozícii. V prípade storna a presunu rezervácie na náhradníka Vám bude naúčtovaný administratívny storno-poplatok vo výške 15eur. V prípade zrušenia rezervácie zo strany dodávateľa, bude záloha poukázaná naspäť na účet odberateľa do 7-mich dní od zrušenia. Na pobyt sa nevzťahujú rekreačné poukazy. Platbou zálohy súhlasíte s týmito rezervačnými podmienkami.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.