Girl power – ženský fit pobyt s 3-mi inštruktormi

09. – 11. 06. 2023 (končíme až v nedeľu poobede)

Joga, workout, turistika, prípadne trailový beh a relaxačné techniky – to je športový megavíkend podľa našich predstáv. A vieš, čo je na ňom najlepšie? Že je na mieru ušitý dámam, a tak môžeš bez výhovoriek nechať polovičku doma a dať si babskú jazdu so svojou rovnako aktívnou bestie 🙂 Povyberajte si z endorfínmi nabitého programu to, čo vás najviac láka (hoc aj všetko) a za odmenu si vychutnajte chvíle relaxu v našej krásnej saune a pod rukami masérky. To všetko zaobalíme do príjemného ezoterického prostredia našej jogovej koliby a doťukneme skvelým jedlom, ktoré vám pripravíme z tých najčerstvejších surovín.

Na pomoc si vezmeme skvelú joga-inštruktorku a akčnú žienku z Liptova – Zuzku Balážec Magdalíkovú a našu dvornú masérku, bežkyňu a lezkyňu Dominiku Krškovú, aby som sa vám ja, Aďa Jogošíkovie, sťaby kondičná trénerka mohla venovať po silovo-kondičnej stránke. Po minuloročnom pobyte, ktorý sme organizovali s pilates inštruktorkou Peťkou Červeňovou (ktorá sa toho roku pre zdravotné problémy nemohla pridať) a ešte doteraz z neho čerpáme geniálnu energiu, akú vedia na pobyte namiešať len akčné ženy, sa veľmi tešíme aj na tento ročník.

V balíčku za 240 eur / os na vás čaká:

- 2x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou 
- 2x bohatá vegetariánska polpenzia, 1x polievkový obed 
- 2x workout s Aďou (1x kruháč, 1x fyzioworkout)
- 1x jemná joga so Zuzkou
- 1x power joga so Zuzkou
- 1x hatha joga s Jankom
- riadená relaxácia s Jankom
- 25 min. masáž tváre s ajurvédskou maskou
alebo 25 min klasická masáž
- spoločný turistický / bežecký výlet do okolia 
-  60 min. záhradná fínska sauna (max 4 osoby naraz)

PROGRAM

PIATOK
od 15:00 check-in
jemná joga
večera
vedená relaxácia

SOBOTA
power joga
raňajky
výlet / výbeh do okolia
spoločný obed v reštaurácii
workout
sauny a masáže
večera

NEDEĽA
workout
raňajky
predstavenie vegan kozmetiky
sauny a masáže
ľahký obed
hatha joga
check-out do 16:00

Pomedzi aktívne športové jednotky sme vám naplánovali aj dokonalý relax v našej záhradnej fínskej saune s ochladzovacím bazénikom v našom horskom potôčiku, skvelú ajurvédsku marma masáž tváre, ktorá nielen účinne vypne a prekrví pokožku, ale cez marmove body stimuluje hlboké skľudnenie nervovej sústavy, vedenú relaxáciu s Jankom či relaxačnú yin jogu so Zuzkou, pri ktorej zabudnete na náročný týždeň. Aby yin a yang ostali v rovnováhe 🙂

KTO SA O VÁS BUDE S NAMI STARAŤ?

Aby sme vám poskytli čo najviac aktivít, spojili sme sily s našou kamarátkou, s ktorou zdieľame podobný náhľad na život i na hodiny jogy – Zuzkou Balážec Magdalíkovou. A takto by sa Vám Zuzka rada predstavila:

“Joge som sa začala venovať v roku 2009 počas štúdia Fyzioterapie na IFBLR v Piešťanoch. Za inštruktorku Powerjogy III. Kvalifikačného stupňa som vyštudovala v roku 2011 v Powerjoga akadémii Slovensko. V r. 2016 som si svoje poznatky rozšírila o kurz Jogy pre tehotné ženy, v r. 2018 o kurz jogovej terapie pod vedením fyzioterapeutky Jitky Malej a v r. 2019 som sa stala Inštruktorkou jogovej terapie I. kvalifikačného stupňa na UK v Bratislave. Ako vyštudovaná fyzioterapeutka kladiem vo svojich hodinách dôraz na správne prevedenie pozícií. Moje hodiny sú dynamické, prepájam v nich poznatky z powerjogy, jogovej terapie a fyzioterapie. Joga mi prináša do môjho života pocit radosti, vnútorného naplnenia a spojenia sa so sebou, a práve toto sa snažím odovzdať aj svojím klientom na hodinách. Myslím, že sa mi to celkom darí 🙂 Pôsobím na Liptove, v Partizánskej Ľupči, kde aj žijem so svojim manželom a tromi detičkami.”

POLPENZIA

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou dopestované v našej záhradke a pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. V nedeľu na obed, aby ste nám vydržali až do záverečnej hatha jogy, vám pripravíme ešte ľahký polievkový obed. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov prídu aj vegáni či celiatici, stačí nás len informovať pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch, raňajky si vyberáte z dvoch variánt – sladkej či slanej a k tomu vás čaká bufet s čerstvými smoothies, šťavami, chlebíkom, maslom a domácim džemom .

Aktuálne termíny / obsadenosť (aktualizácia máj 2023)    

 09. - 11. 06. 2023 - 2 miest voľné / zo 14 

Termíny si, prosím, rezervujte e-mailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk    
 
Príplatok za samostatnú izbu pre jednu osobu je 110eur. Ak prichádzate sami a nechcete si priplácať, môžeme Vás skúsiť ubytovať s ďalšou osobou rovnakého pohlavia, ak je niekto taký k dispozícii. Ak sa nikto taký nenájde a izbu obsadíte sám/sama, príplatok je povinný. 
 
Pri rezervácii sa platí záloha vo výške 50% z ceny pobytu.     
Rezervácia je platná odo dňa úhrady zálohy na náš účet. Záloha slúži ako storno poplatok pri zrušení rezervácie zo strany odberateľa - je nevratná pri zrušení rezervácie zo strany odberateľa a nie je možné, presunúť ju na iný termín. Rezerváciu je možné presunúť na náhradníka, ak je taký k dispozícii. V prípade storna a presunu rezervácie na náhradníka Vám bude naúčtovaný administratívny storno-poplatok vo výške 15eur. V prípade zrušenia rezervácie zo strany dodávateľa, bude záloha poukázaná naspäť na účet odberateľa do 7-mich dní od zrušenia. Na pobyt sa nevzťahujú rekreačné poukazy. Platbou zálohy súhlasíte s týmito rezervačnými podmienkami.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.