Denný režim

V rámci ubytovania ponúkame každý druhý deň rannú hodinu jogy, ktorej sa všetci naši ubytovaní môžu zadarmo zúčastniť. Rána v takýto deň vyzerajú nasledovne:

  • 7:00 – 7:45 – možnosť skorých raňajok bez chleba – možná len sladká varianta (viď viac info k polpenzii) pri nahlásení predošlý večer.
  • 7:15 – 7:45 – možnosť využiť jogové štúdio na vlastnú rannú meditáciu. V najchladnejších mesiacoch už bude v tomto čase zapnuté dohrievanie miestnosti. Prosíme ťa však, aby si nehýbal už rozloženými karimatkami a pomôckami prichystanými na hodinu.
  • 7:45 – 9:00 – joga (v čase jogy raňajky nepodávame)
  • 9:00 – 10:00 – raňajky s chlebom – možná sladká aj slaná varianta

Keďže sa cez jogové štúdio prechádza pri prechode z izby a na izbu, prosíme všetkých návštevníkov, ktorí sa nezúčastnia jogy, aby touto miestnosťou neprechádzali v čase 8:30 – 9:00, kedy sa cvičí meditatívnejšia časť hodiny a váš pohyb by mohol niekomu znepríjemniť zážitok z hodiny.

Dôvodom na to, že raňajky s chlebíkom podávame neskôr je ten, že pečieme vlastný zdravý kváskový chlieb, ktorého ranná príprava s pečením a chladením trvá 2 hodiny. Počkať si sa ale určite oplatí. Niečo za niečo 😉

DSC_0554.JPG

V dni, kedy sa ranná joga necvičí, sa raňajky podávajú nasledovne:

  • 7:00 – 8:30 – možnosť skorých raňajok bez chleba – možná len sladká varianta (viď viac info k polpenzii)
  • 8:30 – 10:00 – raňajky s chlebom – možná sladká aj slaná varianta

Večera sa podáva o 18:30 formou teplého bufetu, ktorý sa neprihrieva, preto je potrebné, byť na ňu načas. (viď viac info k polpenzii). Záujem o večeru v deň príchodu je potrebné nahlásiť pri rezervácii. Ďalšie dni sa nahlasujú deň vopred – teda pri večeri nahlásite, či budete mať záujem s nami večerať aj ďalší deň.

Nočný kľud je o 23:00, kedy žiadame aj návštevníkov zabávajúcich sa v jedálni či na terase, aby sa pobrali na izby. Drevené steny nie sú veľmi nepriezvučné a určite by ste rušili ostatných hostí v izbách nad vami už len obyčajným rozhovorom. A my dvaja sa tiež potrebujeme niekedy vyspať 😉