Joga štúdio

Naše útulné jogové štúdio sa nachádza na prízemí hlavnej budovy – medzi storočnými trámovými stenami pôvodného humna. Je výsledkom niekoľkomesačnej rekonštrukcie, pri ktorej sme vymieňali prehnité nosné trámy a podlaha sa rekonštruovala tradičným prevetrávaným spôsobom. Cvičiť preto budeš v prírodnom a zdravom prostredí.

Maximálna kapacita je 14 cvičiacich, no my odporúčame kapacitu pohodlnú – 12 ľudí.

K dispozícii sú vám podložky na cvičenie, joga-kvádre, jogové pásy a deky. Ak však prichádzaš na víkendový pobyt s jogou, odporúčame ti priniesť vlastné karimatky a deky, ktoré už poznáš a máš rád.

Z prvkov, ktoré dotvárajú atmosféru, spomeniem svietniky, aromalampu a veľký výber vonných olejov, ktoré sú inštruktorom k dispozícii počas externých seminárov.

Možno budeš prekvapený, že u nás nenájdeš množstvo mandál, obrázkov a sošiek budhu a podobnú výzdobu ako v iných štúdiách. Sme toho názoru, že joga sa má žiť každý deň v každej chvíli a človek si ju má nosiť v sebe a nie vystavovať na oltár. Na svoj externý pobyt u nás si však kľudne prines svoju vlastnú výzdobu, ak to tak preferuješ. Do dreva sa napríklad krásne zapichnú šatky a pod..