Prenájom priestorov

Prenájom priestorov na viacdňové aktivity

Naša prevádzka je ako stvorená na semináre a workshopy pre stredne veľké skupiny. Už dnes máme za sebou spoluorganizáciu viacerých úspešných a veľmi príjemných externých seminárov a veľmi nás teší, že sa lektori so svojimi skupinami k nám opäť vracajú. Viac info ku kapacite priestorov nájdeš tu.

Podmienkou prenajatia celej našej prevádzky (nebudeme ubytovávať žiadnych ďalších hostí) je obsadenosť minimálne 12-tich lôžok na 2 noci, alebo 10-tich na 3 noci. V takomto prípade platí náš klasický cenník za lôžko na noc, pričom je vám nepretržite zadarmo k dispozícii jogové štúdio a spoločenská miestnosť.

Pri obsadení 14 a viac lôžok na minimálne 2 noci vám poskytneme zľavu 10% na ubytovanie. Pri pobytoch mimo víkendu je zľava možná aj pri menšom počte lôžok a je vecou dohody.

V prípade jogových a iných pohybových seminárov upozorňujeme na maximálnu kapacitu jogového štúdia – 14 karimatiek.

jogove studio kolaz

Počas pobytu vám ponúkame polpenziu a v prípade, že potrebujete zabezpečiť aj obedy, radi vám pripravíme k obedu sýtu polievku. Viac-chodový obed vám, bohužiaľ, z prevádzkových dôvodov nestíhame zabezpečiť. Na polpenziu sa vzťahuje náš klasický cenník a cena za obedy je vecou dohody.

Pri obsadení 14 a viac lôžok na minimálne 2 noci vám poskytneme zľavu 10% na polpenziu. Pri pobytoch mimo víkendu je zľava možná aj pri menšom počte lôžok a je vecou dohody.

V prípade víkendových termínov odporúčame želaný termín rezervovať minimálne pol roka vopred, keďže víkendov je málo, našich vlastných pobytov pribúda a aj záujem o semináre stále rastie. 


 

Prenájom priestorov na aktivity bez nároku na lôžka

V prípade, že sa v našich priestoroch nekoná seminár, víkendový pobyt či iná aktivita, je možné, prenajať si jednotlivé priestory na denné semináre, prednášky, hodiny jogy a pod. pre menšie a stredne veľké skupiny ľudí.

Cenník prenájmu joga-štúdia:

  • v letnom období bez kúrenia 5eur/hod.
  • v zimnom období s kúrením na 21ºC  8eur/hod

 

V prípade víkendových termínov odporúčame želaný termín rezervovať minimálne pol roka vopred, keďže víkendov je málo, našich vlastných pobytov pribúda a aj záujem o semináre stále rastie.