Prenájom priestorov

Prenájom priestorov na viacdňové aktivity

Naša prevádzka je ako stvorená na semináre a workshopy pre menšie skupiny. Už dnes máme za sebou spoluorganizáciu viacerých úspešných a veľmi príjemných externých seminárov a veľmi nás teší, že sa lektori so svojimi skupinami k nám opäť vracajú.

Prenájom nie je možný v mesiacoch júl-september.

Podmienkou prenajatia našej prevádzky je obsadenosť minimálne 12-tich lôžok na 2 noci, alebo 10-tich na 3 noci. Platí náš klasický cenník za lôžko na noc, pričom je vám nepretržite zadarmo k dispozícii jogové štúdio.

V prípade jogových a iných pohybových seminárov upozorňujeme na maximálnu kapacitu jogového štúdia – 14 ľudí vrátane inštruktora, na pohodlne odporúčame maximálne 13.

Check-in je možný vždy od 16:00, check-out do 12:00. V prípade potreby skoršieho check-inu alebo neskoršieho check-outu je účtovaný poplatok 3eur/os za každú hodinu nad rámec klasických časov. Prosím, komunikujte tieto časy s Vašimi klientami, keďže recepciu nemáme a mimo ne bude naša koliba zatvorená.

jogove studio kolaz

Počas pobytu vám ponúkame polpenziu a v prípade, že potrebujete zabezpečiť aj obedy, radi vám pripravíme k obedu sýtu polievku. Viac-chodový obed vám, bohužiaľ, z prevádzkových dôvodov nestíhame zabezpečiť. Na stravu sa vzťahuje náš klasický cenník.

Želaný termín Vám odporúčame rezervovať minimálne pol roka vopred, keďže víkendov je málo, našich vlastných pobytov veľa a aj záujem o organizáciu seminárov stále rastie. 


Prenájom priestorov na aktivity bez nároku na lôžka

V prípade, že sa v našich priestoroch nekoná seminár, víkendový pobyt či iná aktivita, je možné, prenajať si jednotlivé priestory na denné semináre, prednášky, hodiny jogy a pod. pre menšie a stredne veľké skupiny ľudí.

Cenník prenájmu joga-štúdia so sociálnymi zariadeniami:

  • v letnom období bez kúrenia 30eur/hod.
  • v zimnom období s kúrením na 21ºC  50eur/hod