Wellness pobyt s jógou

Náš wellness pobyt s jogou je určený pre všetkých, ktorí potrebujú na chvíľku vypnúť, nechať ruch každodenného života za sebou a zbaviť sa nánosov stresu na tele i duši. Príroda má liečivé účinky na dušu a my vám jej naservírujeme v hojnosti po všetkých stránkach – od vtáčieho spevu, ktorým je naša chalúpka preslávená, cez naše vlastné bylinkové čaje, rannú pranayamu (joga dychu) či v prípade letných mesiacov aj jogu na slnečnej lúke s krásnym výhľadom, záhradnú saunu s ochladzovaním sa v potoku až po našu vychválenú zdravú polpenziu.

Ako teda taký náš Wellness pobyt prebieha?

ranna joga  spring ayurveda.jpg

Každé wellness ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

V sobotu ešte pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

prenajom priestorov  singing-bowls-meditation.png

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov  prídu aj vegáni či celiatici. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj zákusok 😉

ranajky

kuchyna.jpg  mrkvovy kolac.jpg

Počas dňa máme pre vás pripravenú masáž, od šikovnej masérky z Mandala salónu v Terchovej, ktorú dostanete priamo u nás, vyhriatu parádnu záhradnú fínsku saunu s bylinkovými nálevmi a jedinečným ochladzovaním sa v potôčiku či záhradnej kadi. Alebo využite čas medzi raňajkami a podvečernou yin jogou na výlet do krásnej okolitej prírody.

masaz jogosik  wellness jogosik

denny rezim  winterOrava02.jpgSauna koliba u Jogosika.jpg

V balíčku za 140 eur / os na vás čaká:

– 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 70eur. Kombinujeme čisto ženské a čisto mužské izby)
– 2x vegetariánska polpenzia
– 1x 30 min. klasická masáž alebo 50% zľava na 30 min ajurvédsku masáž podľa váberu
– 2x ranná hatha joga
– 1x podvečerná yin joga
– 1x vedená meditácia alebo relaxácia
– 90 min. fínska sauna s bylinkovým nálevom

POZOR: V prípade úplného zrušenia pobytu zo strany poskytovateľa z dôvodu nariadení vlády SR v súvislosti s COVID-19 Vám bude suma zálohy vrátená v plnej výške. V prípade zrušenia niektorej služby z daného pobytového balíčka z dôvodu nariadení vlády SR v súvislosti s COVID-19, ak sa však pobyt bude konať, sa bude poskytovateľ snažiť, vynahradiť Vám túto ujmu inou službou. Finančná čiastka za takúto čiastkovú ujmu sa neprepláca/nevracia. 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia september 2020.

16 – 18. 10. 2020 – voľných 8 miest / zo 14

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.