Wellness pobyt s jógou

Náš wellness pobyt s jogou je určený pre všetkých, ktorí potrebujú instantne vypnúť, nechať ruch každodenného života za sebou a zbaviť sa nánosov stresu na tele i duši. Či už jógu cvičíte alebo nie, náš pobyt je určený pre všetky úrovne, aj úplných začiatočníkov. Ak sa hodín jógy a vedených relaxácií zúčastniť nechcete, určite si prídete na svoje aspoň pri romantickej prechádzke zasneženou prírodou, výbornej ajurvédskej masáži, ktorá krásne prekrví telo, alebo si v strede našej zasneženej záhrady si vhupsnete do voňavj horúcej záhradnej sauny, ktorú hodinku budete mať len pre seba.

Ako teda taký náš Wellness pobyt prebieha?

IMG_20190108_125933kada

Ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

Pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

prenajom priestorov  singing-bowls-meditation.png

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Na svoje si pri výbere bez problémov  prídu aj vegáni či celiatici, stačí nás len informovať pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch, raňajky si vyberáte z dvoch variánt – sladkej či slanej.

ranajky

kuchyna.jpg  mrkvovy kolac.jpg

Počas dňa máme pre vás pripravenú sezónnu ajurvédsku masáž, vyhriatu parádnu záhradnú fínsku saunu s bylinkovými nálevmi a jedinečným ochladzovaním sa v potôčiku či záhradnej kadi. Alebo využite čas medzi raňajkami a podvečernou yin jogou na výlet do krásnej okolitej prírody.

masaz jogosik  wellness jogosik

denny rezim  winterOrava02.jpgSauna koliba u Jogosika.jpg

V balíčku za 150 eur / os na vás čaká:

– 2x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 70eur. Ak si nechcete priplácať, kombinujeme čisto ženské a čisto mužské izby)
– 2x vegetariánska polpenzia, 1x ľahký obed
– 1x 30 min. ajurvédska zimná peelingová masáž chrbta
– 1x ranná hatha jóga

– 1x podvečerná yin jóga- 1x vedená meditácia alebo relaxácia
– 60 min. súkromná fínska sauna s bylinkovým nálevom

COVID-19 OPATRENIA: Vzhľadom na aktuálnu situáciu prispôsobujeme náš pobyt a chceme vás informovať, že pobyt SA USKUTOČNÍ za dodržania nasledovných podmienok:

  • Cvičí sa v skupinke max. 6-tich, teda lektor +5 účastníkov. Hodiny si teda budeme musieť zdvojnásobiť a vás si rozdeliť do dvoch skupín. Znížili sme preto max. počet účastníkov zo 14 na 10. 
  • Našu chutnú polpenziu si naberiete u nás v jedálni, kde sa ako vždy podáva formou teplého bufetu a vezmete si ju skonzumovať na izbu.
  • Nemajte strach rezervovať si pobyt. V prípade sprísnenia nariadení, ktoré by nám znemožnili pobyt uskutočniť vám bude CELÁ ZÁLOHA VRÁTENÁ. 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia september 2020.

16 – 18. 10. 2020 – voľné 4 miesta / z 15

04. – 06. 12. 2020 – voľných 10 miest / z 10

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.