Intenzívny jógovo-meditačný pobyt ( Spoj sa s prírodou ) – 3 noci

Jeseň v našej malebnej kolibe pod majestátnym Rozsutcom ponúka dokonalé podmienky na to, aby si na chvíľu vypol od rušného pracovného kolotoča, zastavil sa, spojil sa s prírodu a cez prírodu, jógu a meditácie najmä sám so sebou. Že príroda pôsobí blahodárne, nie je nijaká novinka, no u nás ju skutočne budeš cítiť celým svojim bytím 🙂

vodopad mala fatra 

Okrem čistého potôčika, ktorý nám na dobrú noc žblnkoce pod oknami v divokej záhradke a v ktorom sa môžeš ochladiť po záhradnej fínskej saune, ti naservírujeme bylinné čaje z domácich byliniek, pranayamu na čerstvom rannom vzduchu za štebotu vtáčikov, jogu s vôňou dreva, výlet do národného parku Malá Fatra, otužovanie vo vodopáde či potoku, zdravú prevažne rastlinnú vege stravu starostlivo zostavenú tak, aby z hľadiska ajurvédy rešpektovala jesenné potreby nášho trávenia, a teda mala pre naše zdravie liečivé účinky.

20181013_122050

Každé ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily. Ak to počasie umožní, budeme sa snažiť, pranayamu premiestniť na nádhernú lúku na kopci nad našou chalupou, odkiaľ sa vždy naskytajú neskutočné výhľady.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

IMG_20180606_131016.jpg  singing-bowls-meditation.png

V sobotu ešte pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri vždy pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

Najkrajším zážitkom pobytu bude isto výstup na hrebeň Malej Fatry, kde si na krásnom mieste zameditujeme s pranayamou s tými najkrajšími výhľadmi.

06.18-108Meditation

pranayama

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. V prípade vegánskej stravy alebo alergií nás, prosím, upozornite pri rezervácii. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj zákusok 😉

DSC_0554

kuchyna.jpg   jarny-ajurvedsky-jedalnicek-e1528321897399.jpg

V balíčku za 190eur / os na vás čaká:

– 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 80 eur. Ak ste v pohode so zdieľaním, kombinujeme čisto ženskú a čisto mužskú izbu.)
– 3x chutná bohatá vegetariánska polpenzia
– 1x ľahký vegetariánsky obed
– ranná meditácia a pranayama
– 3x ranná hatha joga
– 1x vinyasa joga
– 1x yin joga
– meditácia s tibetskými miskami
– výlet do hôr s pranayamou v prírode a krásnymi výhľadmi
– možnosť vyskúšať si otužovanie v prírode
– možnosť doobjednať individuálnu fínsku saunu s 30% zľavou

AKTUÁLNE TERMÍNY 2020

aktualizácia september 2020

14. – 17.11.2020 – 14 miest voľných /zo 14

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.