Intenzívny jógovo-meditačný pobyt – 3 noci

16. – 19. 8. 2018

Ak aj tebe, rovnako ako nám, príde víkend málo na to, aby si sa dostatočne ponoril do jógovej a meditačnej praxe a naplno stihol precítiť ten pokoj a radosť, čo s pravideľným tréningom prichádza, alebo chceš stihnúť popri intenzívnom jógovom programe objavovať aj prírodné krásy Malej Fatry a spoznať podobne naladených ľudí, ponúkame ti o deň prírodno-jógového vyžitia sa naviac.

joga zazriva.jpg  restorative-yoga-workshop-photos-515129

okolie Zazrivej

Každé ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily. Ak to počasie umožní, budeme sa snažiť, časť našich cvičení premiestniť na nádhernú lúku na kopci nad našou chalupou, odkiaľ sa vždy naskytajú neskutočné výhľady.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

IMG_20180606_131016.jpg  singing-bowls-meditation.png

V sobotu ešte pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri vždy pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

Highlightom pobytu bude isto výstup na hlavný hrebeň Malej Fatry, kde si v nádhernom sedle zacvičíme jogu s tými najkrajšími výhľadmi.

joga na hrebeni  rozsutec joga.jpg

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj koláčik 😉

DSC_0554

kuchyna.jpg   jarny-ajurvedsky-jedalnicek-e1528321897399.jpg

 

V balíčku za 140eur / os na vás čaká:

– 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 50eur)
– 3x chutná bohatá vegetariánska polpenzia, 1x zdravý domáci koláčik okolo obeda
– ranná pranayama (aj na lúke s výhľadom)
– 3x ranná hatha joga
– yin joga
– meditácia s tibetskými miskami
– vedená relaxácia
– výlet do hôr s jogou v prírode a krásnymi výhľadmi
– Bylinkové čaje naobmedzene počas celého pobytu
– možnosť doobjednať fínsku saunu či masáž s 50% zľavou

 

 

AKTUÁLNE TERMÍNY

aktualizácia 10.8.2018

16. – 19.7.2018 – voľné 2 miesta

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

 

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.