Intenzívny jógovo-meditačný pobyt ( Spoj sa s prírodou ) – 3 noci

Leto v našej malebnej kolibe pod majestátnym Rozsutcom ponúka dokonalé podmienky na to, aby si na chvíľu vypol od rušného pracovného kolotoča, zastavil sa, spojil sa s prírodu a cez prírodu, jógu a meditácie najmä sám so sebou. Že príroda pôsobí blahodárne, nie je nijaká novinka, no u nás ju skutočne budeš cítiť celým svojim bytím 🙂

vodopad mala fatra 

 

Okrem čistého potôčika, ktorý nám na dobrú noc žblnkoce pod oknami v divokej záhradke a v ktorom sa môžeš ochladiť po záhradnej fínskej saune, ti naservírujeme bylinné čaje z domácich byliniek, pranayamu na čerstvom rannom vzduchu za štebotu vtáčikov, jogu na lúke s výhľadom, výlet do národného parku Malá Fatra spojený s jógou a osviežením sa v tajnom vodopáde, zdravú prevažne rastlinnú vege stravu, starostlivo zostavenú tak, aby z hľadiska ajurvédy rešpektovala letné potreby nášho trávenia, a teda mala pre naše zdravie liečivé účinky.

joga zazriva.jpg  restorative-yoga-workshop-photos-515129

okolie Zazrivej

Každé ráno odštartujeme pranayamou a hatha jogou, ktorá vás krásne ponaťahuje, rozdýcha a rozprúdi energiu do celého tela. Váš deň tak prežijete zdravšie, radostnejšie a plní sily. Ak to počasie umožní, budeme sa snažiť, časť našich cvičení premiestniť na nádhernú lúku na kopci nad našou chalupou, odkiaľ sa vždy naskytajú neskutočné výhľady.

6a010536dcacac970b014e5f7012bb970c  joga studio zazriva

IMG_20180606_131016.jpg  singing-bowls-meditation.png

V sobotu ešte pred večerou skľudníme energiu pomalou yin jogou a po večeri vždy pripravíme telo na výdatný spánok vedenou relaxáciou či meditáciou. K veľmi obľúbeným patrí napríklad meditácia s tibetskými miskami. K individuálnej meditácii je vám k dispozícii naše joga štúdio aj každé ráno pred hodinou jogy.

Najkrajším zážitkom pobytu bude isto výstup na hlavný hrebeň Malej Fatry, kde si v nádhernom sedle zacvičíme jogu s tými najkrajšími výhľadmi.

joga pod malym rozsutcom  rozsutec joga.jpg

Už teraz sa vám môžu zbiehať slinky na našu vegetariánsku farebnú polpenziu, ktorej gro tvoria sezónne lokálne potraviny, čiastočne dopestované aj v našej záhradke, s láskou pripravené podľa zásad ajurvédskej kuchyne. Každé ráno pre vás pečieme domáci kváskový chlebík z múk vyberaných podľa sezónnych ajurvédskych zásad. Súčasťou raňajok je aj kávička – na mlynčeku máme skvelú kvalitnú kávu od malej Žilinskej značky Habesh. Väčšina mliečnych výrobkov, ktoré používame je v bio kvalite a vajíčka z voľného výbehu. Večeru podávame formou teplého bufetu o niekoľkých chodoch. Ak budete mať šťastie, bude aj koláčik 😉

DSC_0554

kuchyna.jpg   jarny-ajurvedsky-jedalnicek-e1528321897399.jpg

 

V balíčku za 160eur / os na vás čaká:

– 3x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou (príplatok za samostatnú izbu, ak prichádzate sami a nechcete zdieľať izbu s niekým cudzím, je 70eur. Kombinujeme čisto ženskú a čisto mužskú izbu.)
– 2x chutná bohatá vegetariánska polpenzia
– 1x chutná bohatá vegetariánska plná penzia
– ranná pranayama (aj na lúke s výhľadom, ak počasie dovolí)
– 3x ranná hatha joga
– yin joga
– meditácia s tibetskými miskami
– vedená relaxácia
– výlet do hôr s jogou v prírode a krásnymi výhľadmi
– Bylinkové čajíky
– možnosť doobjednať fínsku saunu, horúcu kaďu či masáže s 40% zľavou

 

 

AKTUÁLNE TERMÍNY 2019

aktualizácia jún 2019

18. – 21.7.2018 – voľných 9 miest

Termíny si, prosím, rezervujte emailom na rezervacie@kolibaujogosika.sk.

 

Kompletnú ponuku našich pobytov nájdete aj tu>>.